اخبار و مقالات

تاریخچه دریل مگنت – دریل مگنت چیست ؟

دریل مگنت چیست ؟

تاریخچه دریل ودریل مگنت با ظاهر جدید و بروز شده به اوایل قرن بیستم برمیگردد. زمانی که انسان ها در جهت انجام سریع و راحتتر کارهایی چون سوراخکاری چوب ، سنگ ،  فلز و… نیازمند به ابزارالاتی پیشرفته شدند به وجود آمد. یکی از کشور هایی دارای تمدن بسیاری در زمینه پیدایش ابزارآلات دارد ،کشور مصر می باشد.

همانطور که گفته شد کشور مصر یکی از کشورهایی با تمدن بسیار است. مصر از گذشته به دنبال روش هایی پیشرفته جهت سوراخکاری و ایجاد حفاری هایی برروی سنگ ، فلز و یا سایر اجسام بوده است. سوراخکاری و یا حفاری  از جمله کارهایی بوده که انسان برای ایجاد آن از روش ها و مواد مختلفی استفاده کرده تا بتواند امکانات رفاهی مثل خانه و غیره را به راحتی و با استفاده از وسایل و ابزارآلات پیشرفته ای انجام دهد.

شاید این مقاله ” فروش دریل مگنت ” برای شما مفید باشد.

تاریخچه دریل مگنت

اولین دریل ساخت چه کسی و چه کشوری است ؟ دریل مگنت چیست ؟

برای اولین بار دریل در سال 1889 توسط شخص به نام آرتور جیمز آرنات به وجود آمده است. یکی از نکات مهمی که در زمان ساخت دریل های الکتریکی سبب فروش انبوه صنعتگران بوده است . طراحی و ساخت دریلی با ابعاد متناسب و وزن کم جهت حمل و نقل آسان این دستگاه بود.در ادامه پیشرفت و رونق ، طراحی و ساخت دریل هایی با ظاهر جدید و با امکانات بیشتری تولید و در بازار جهانی عرضه شد. دریل چکشی ، دریل شارژی ، دریل ستونی ، دریل مگنت و… از جمله انواع دریل هایی است که تا کنون طراحی و ساخته شده است.

دریل مگنت و ابزار های برقی ( دریل مگنت چیست ؟ )

همانطور که گفته شد تاریخچه دریل مگنت به سال 1889 که اولین ابزار سوراخکاری بانام ماشین تراش جهت شکل دهی به اجسام  در کشور مصر به وجود آمد، برمیگردد. نحوه عملکرد ماشین تراش این گونه بود که یک نفر آن را می چرخاند و نفر دوم با آن کارمیکرد. این ابزار قابلیت اتصال برق و باطر را نداشت، این وسیله نسبت با ابزار های دستی بهترین انتخاب جهت سوراخکاری برروی اجاسمی مثل چوب و … بود .

 اما انسان ها بعداز استفاده از آن دریافتند که نیازمند پیشرفت دارد. به همین دلیل با تفکر و تلاش  توانستند ابزار های برقی و بهتری را نسبت آن طراحی و تولید کنند . ابزار هایی چون دریل برقی ، دریل شارژی و غیره .با پیشرفت تکنولوژی و تکامل بشر ابزارالات مدرن و پیشرفته ایی طراحی و تولید شده که باعث انجام راحت و سریعتر کار های حفاری و سوراخکاری شده است.

طراحی و ساخت اولین دریل

آرتور جیمز آرنات مهندس برق و مخترع کشور اسکاتلند بود که توانست در سال 1889 سری پیشرفته تری از دریل ها با عنوان دریل برقی طراحی و تولید نماید. در ادامه دریل های برقی دستگاه های پیشرفته تری چون دریل مگنت و دریل های شارژی و… ساخته شده که در حال حاضر بسیار محبوب و کارآمد می باشد. در ادامه به معرفی دریل شارژی و تاریخچه پیدایش آن می پردازیم.

آرال ماشین مرکز تخصصی فروش انواع دریل مگنت ، دستگاه پخ زن دستی ، ابزارآلات مرتبط با بتن ، مته های گردبر ، و غیره می باشد.جهت اطلاع از قیمت دریل مگنت و دیگر محصولات می بتوانید با کارشناسان آرل ماشین در ارتباط باشید.

دریل شارژی در چه سالی طراحی و تولید شده است؟

درسال 1932 یک شرکت آلمانی بنام fein توانست با ترکیب دریل دستی و یک موتور الکتریکی دستگاهیی بنام دریل برقی یا شارژی را به وجود بیاورد. یکی از مشکلات این دستگاه سنگینی زیاد و غیر قابل حمل بود . به همین دلیل بعداز روی کار آمدن بلک اند دکر مدیر عامل جدید شرکت آلمانی fein توانست سری جدید و قدرتمند دریل های برقی را طراحی و تولید نماید که بسیار کارامد بود.

از همین رو تولید ابزارآلات برقی همانند دریل ها شروع به تولید کرد و در بازار جهانی عرضه شد.در ادامه تولیدات ابزار های برقی مختلف در سال 1950 دریل های بسیاری طراحی و ساخته شد. یکی دیگر از شرکت های بزرگ و قدرتمندی که در زمینه تولید دستگاه های دریل برقی ، دریل  شارژی ، دریل مگنت هستند ، کمپانی بوش می باشد.

اگر بخواهیم بصورت دقیق بگوییم در سال 1932 اولین دستگاه دریل برای کندن بتن طراحی و تولید شد.در ادامه  بشر برای راحتی کار بیشتر به ابزار های برقی زیادی دست یافتند، در همین راستا در سال 1961 اولین دریل شارژی ساخته شد.در ادامه در سال 2004 در ابزار های برقی موتور های براشلس طراحی شد.در نهایت در سال 2005 نیز به باتری های لیتیوم یونی دست یافتند.

زندگی قبل از ابزار های برقی چگونه بود ؟ ( دریل مگنت چیست ؟)

با پیشرفت تکنولوژی و همراه با تکامل بشر ، انسانها به دنبال انجام کار به راحتترین شکل ممکن است. به همین دلیل ابزار های برقی به سرعت در حال پیشرفت می باشد. از سال 1932 که برای اولین بار به تولید ابزار هایی کارآمد پرداختند . تا کنون پیشرفت بسیاری در ظاهر و قابلیت های دریل اتفاق افتاده است.همانطور که اشاره شد در سال 2005 بشر به باتری های لیتوم یونی دست یافت .بااستفاده از این قطعه پرکاربرد توانسته تا کنون انواع مختلفی از دستگاه ها و ابزارآلات مدرنی را طراحی و تولید کند. به جرعت می توان گفت که امروزه برای انجام هرکاری یک ابزار برقی مخصوص طراحی شده که انجام کاررا برای افراد راحت و سریعتر کرده است.

دریل مگنت چیست ؟

تاریخچه دریل های مگنتی ( دریل مگنت چیست ؟ )

با پیشرفت جهان و نیاز بشر به امکانات بیشتر ، برای زمینه های مختلف ابزار ها و تجهیزات بسیاری طراحی و به تولید رسیده اند. که افراد بااستفاده از آنها می توانند کارهای روزمره خودرا به آسانی به انجام برسانند.یکی از این تجهیزات که درحال پیشرفت است و تاکنون از تغییر دست نکشیده دریل مگنت می باشد. بهترین ابزار برای سوراخکاری فلزات است که مناسب برای صنعتگران  کارآمدیی بسیاری دارد.این دستگاه در انواع مختلف توسط شرکت های قدرتمند جهانی مانند ای جی پی ، یوروبور ، دزنت ، رپتور وغیره ساخته و عرضه می شود.

مجموعه آرال ماشین مرکز تخصصی فروش انواع تجهیزات و ابزارآلات برقی مدرن و پیشرفته در ایران می باشد.به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دریل مگنت ، دریل برقی ودیگر تجهیزات مورد نیاز می توانید با مهندسین ما درارتباط باشید. اگر به دنبال سوالی درباره ابزارآلات برقی چون انواع دریل ، پخ زن وغیر هستید. می توانید از وب سایت www.aralmachine.com دیدن نمایید.و همچنین می توانید مشاوره رایگان از مشاوران و کارشناسان ما دریافت کنید.

سوالات متداول

دریل در چه مدل هایی وجود دارد؟ و چه کاربرد هایی دارد؟

درحال حاضر دریل در انواع مختلفی چون دریل مگنت ، دریل شارژی ، دریل برقی ، دریل ستونی و… قابل عرضه می باشد. دریل برای سوراخکاری قطعات فلزی ، چوب ، سنگ وغیره مناسب و کاربردی است.

قیمت دریل مگنت در آرال ماشین چگونه است؟

قیمت دریل براساس نوع و قطر سوراخکاری متفاوت می باشد. آرال ماشین با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی دریل هایی را ارائه می کند که متناسب با تمامی رنج قیمتی است تا شما بتوانید به راحتی آن را خریداری کنید.برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *